ANGIELSKA KOLEKCJA «CHELTON»

CZARNA HERBATA W OPAKOWANIACH KARTONOWYCH
1
Herbata Angielska Królewska
Herbata Angielska Mocna
Herbata Angielska Tradycyjna
Herbata Angielska EARL GREY (z bergamotem)
St. 715: Herbata wielkolistna (OP) w opakowaniach po 100, 250, 500 g, opakowania wewnętrzne foliowane z barwnym nadrukiem. W pudełu, odpowiednio do powyższych mas, znajduje się 60, 24, 12 opakowań. Doborowy liść herbaciany z plantacji prowincji RUHUNA znajdującej się w części południowej wyspy Cejlon. Herbata odznacza się delikatnym smakiem i aromatem.
St. 725:Przezroczyste opakowanie z plastyku 250 g.. W pudełku jest 12 opakowań
St.515:Herbata drobnolistna wysokogórska (BOP) w opakowaniach po 100 i 250 g, opakowania wewnętrzne foliowane z barwnym nadrukiem. W pudełku, odpowiednio do powyższych mas, znajduje się 60 i 24 opakowania. Najlepsza herbata wysokogórska z prowincji DIMBULA. Herbata ma nasycony kolor, aromat i lekko cierpki smak. St.815: Herbata średniolistna (FBOP) w opakowaniach po 100 i 250 g, opakowania wewnętrzne foliowane z barwnym nadrukiem. W pudełku, odpowiednio do powyższych mas, znajduje się 60 i 24 opakowania. Wybierane są najlepsze odmiany herbaty z prowincji KANDY. Szczególną właściwością danej herbaty jest duża ilość tipsów (listków herbacianych, które jeszcze się nie rozwinęły), co nadaje jej zupełnie niepowtarzalny smak i aromat. St. 915: Herbata średniolistna (FBOP) w opakowaniach po 100 g, po 48 opakowań w pudełku. Wybierane są najlepsze odmiany herbaty z prowincji KANDY i NUWARA ELIYA, z dodatkiem bergamoty.

Strona główna
Herbata jest napojem królów
Cechy herbaty  CHELTON
Cennik
Herbata czarna wielkolistna w blaszanych opakowaniach
Herbata z jaśminem czarna i zielona herbata w blaszanych opakowaniach
Herbata czarna i zielona herbata w saszetkach
Jak się z nami skontaktować
Herbata zielona Gun Powder oraz czarna herbata Earl Grey Herbata zielona z jaśminem, płatkami lotosu i róży w opakowaniach kartonowych Herbata zielona z jaśminem, płatkami lotosu i róży w blaszanych opakowaniach oraz w saszetkach Trasa dojazdu

Copyright © 2003 CHELTON TEA COLLECTION.  All rights reserved.